«ВД ОРЛАНДО» — українське видавництво, що відкриває нові імена сучасної української літератури. Ми працюємо з дебютантами, тими, кого називають «молодими письменниками» незалежно від їхнього віку, професії, статі та досвіду роботи. 
ВД «ОРЛАНДО» — це жива література. У нашому розумінні, це література, якій важить:
— автентичність голосу автора/-ки;
— різноманітна, жива та нефільтрована українська мова;
— пережитий досвід, що допомагає трансформувати минуле в ресурсне майбутнє;
— терапевтичний ефект тексту;
— поєднання глибини та легкості оповіді.
 
Наші книги розвивають, вони допомагають зустрітися із собою і стати трішки кращою людиною.

Illustration

МісіяРозвивати та популяризувати сучасну українську літературу в Україні та світі, відкривати нові імена, надавати підтримку дебютантам, зрощувати спільноту сильних, конкурентоспроможних і успішних українських письменниць і письменників, сприяти розвитку культури в Україні. Література має силу змінювати світ, вона надає нам можливість спілкуватися, розуміти і співчувати одне одному.Ми прагнемо створювати книги, що змінюватимуть на краще українське суспільство, світ і сприятимуть розширенню літературного канону України.
МетаСтати символом інноваційності, сміливості та якості в українському видавництві, відкривати нові українські голоси літературному світу та сприяти їхньому зростанню і розквіту.
ВД «ОРЛАНДО» створює літературний продукт, що розвиває емоційний інтелект, допомагає рефлексувати, осмислювати історію індивідуального досвіду та історії держави в цілому, розширює світогляд і збагачує культурну спадщину нашої країни.

Illustration

Наталі Скорикова

Наталі надихає, актуалізує, вчить писати історії людей абсолютно різних професій і видає книги, що викликають найбільш сильну реакцію бетарідерів. Наталі доводить, що письменниками не народжуються, письменниками стають і, якщо є бажання і мрія, то все можливо.

Перша в Європі сертифікована викладачка американського курсу «Jack Grapes’ Method Writing», засновниця ГО «Нові Українські Голоси», головна редакторка, кураторка літературно-мистецьких проєктів і засновниця ВД «ОРЛАНДО».

Illustration

«Письменницький Метод Джека Грейпса» в Україні

«Письменницький Метод Джека Грейпса» — це потужна каліфорнійська програма, яка покроково, через тренування та зрозумілі практичні вправи, допомагає людям різних професій і життєвого досвіду дістатися власного письменницького Голосу. Ця програма понад 50 років викладається в англомовних країнах світу, а у 2019 році її адаптація з’явилася українською. Усі книги ВД «ОРЛАНДО» — це результат навчання і роботи на курсі «Письменницький Метод Джека Грейпса».
Курс надає не лише професійні письменницькі інструменти початківцям, визнаним письменникам і людям різних професій, але і працює як терапія. Тому з 2020 року програма є безплатною для ветеранів/-ок АТО/ООС і військовослужбовців.

Illustration
Made with