МАЛЕНЬКИЙ ЖОВТИЙЕКСКАВАТОР

збірка сучасної воєнної прози та поезії про реальне життя на фронті без цензури


Illustration

Про збірку

«МАЛЕНЬКИЙ ЖОВТИЙ ЕКСКАВАТОР» — це збірка прози та поезії військових і ветеранів російсько-української війни. Вона має на меті висвітлити індивідуальний досвід війни та надати голос тим, хто замість літературної кар’єри обрав захист України. Усі тексти супроводжують репортажні фото незалежного українського медіа «Donbas Frontliner», що висвітлює війну росії проти України з 2014 року. Збірка «МАЛЕНЬКИЙ ЖОВТИЙ ЕКСКАВАТОР» у художній формі розказує про реальне життя на фронті. Кожна історія, подана в цій збірці, відображає непересічний досвід та внутрішні почуття авторів і авторок. Попри складність теми збірка «МАЛЕНЬКИЙ ЖОВТИЙ ЕКСКАВАТОР» не має на меті зробити читачу боляче. Навпаки — вона заряджає надією, яку несуть у собі українські військові та ветерани. Відібрані твори, з одного боку, спрямовані на розвиток емпатії цивільного населення до військових, а з іншого — заряджають силою духу наших хлопців і дівчат, що попри важкі, часом нелюдські умови, щоденні втрати та біль продовжують свій шлях, вірять у перемогу та лишаються вірними Україні. Нам, цивільним, є чого в них навчитися.

Мета

  • 01 НАДАТИ ГОЛОСАМ СИЛИ

    Зробити голоси наших авторів і авторок почутими та видимими, як в Україні так і за кордоном. По-перше, ми прагнемо змінити парадигму, коли військові поети та письменники України стають відомими лише після смерті. По-друге, аби їхні тексти не загубилися на особистих сторінках у фейсбуці, не лишилися нотатками в телефоні, на сторінках щоденників, які читають їхні рідні посмертно. Ми хочемо, аби наших ремарків і гемінґвеїв, що зараз сидять в окопах, бачив світ. Ці письменники і письменниці замість літературної кар’єри обрали воювати за Україну, вони забезпечують наш захист і наше життя, що продовжується. Замість писати романи та поетичні збірки, вони заряджають міномети, евакуюють поранених, намагаються вижити в нелюдських умовах і наша завдання їх підтримати, надати сили їхнім голосам.


  • 02 ДОПОМОГТИ ПІДРОЗДІЛАМ

    Розподілити прибуток від продажу збірки між трьома підрозділами:1) БО «БФ “Госпітальєри”».2) Взвод аеророзвідки «Пекельні шершні» розвідувальної роти 54-ї окремої механізованої бригади ім. Івана Мазепи.3) 204-та мінометна батарея 204-го батальйону 241-ї бригади ТРО. Проєкт благодійний. Весь прибуток від продажу накладу ми спрямовуємо на допомогу цим підрозділам пропорційно.

Illustration

Характеристики:

Тип книги: паперова
Мова книги: українська
Видавництво: ВД «Орландо»
Рік видання: 2024 рік
Кількість сторінок: 228
Тип обкладинки: тверда
Формат: А5 (145мм*205мм)
ISBN: 978-617-9507-67-0
Сторінки з фото авторів/-ок: 19
Сторінки фото незалежного українського медіа «Donbas Frontliner»: 20

ОРГАНІЗАТОРИ ПРОЄКТУ

Illustration

ВД «ОРЛАНДО»

Illustration

ГО «НЕЗЛАМНІ ЖІНКИ УКРАЇНИ»

Illustration

DONBAS FRONTLINER 

Illustration

«ПИСЬМЕННИЦЬКИЙ МЕТОД»

Стати меценатом збірки

Залишилися запитання?

заповніть форму ми відповімо

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Made with